Platforma szkoleniowa Skills-Center jest własnością firmy Marcin Fester Consulting.

Nasze motto brzmi: “PRYWATNIE I ZAWODOWO”.

Intrygujące, pobudzające ciekawość i co najważniejsze, oddające istotę działania projektu. Nasze szkolenia nie mają skupiać się jedynie na aspekcie zawodowym i biznesowym, ale mają odnosić się również do sfery codziennej, powszedniej i osobistej. Chcemy w subtelny sposób połączyć te dwie płaszczyzny życia, tak by każdy mógł zdobyć wiedzę, która znajdzie praktyczne zastosowanie i wpłynie na polepszenie jakości oraz komfortu życia. Nasze szkolenia mają dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, a siłą ma być uniwersalność połączona z doskonałą jakością.

Istotą naszej działalności jest rozwijanie i doskonalenie, a nie nauczanie. Chcemy być pomocnikami i niejako drogowskazami na ścieżce do lepszego i pełniejszego życia, prywatnego oraz zawodowego.

Nastawiamy się na ludzi i przyświeca nam idea, iż pieniądze przeznaczone na edukację nie są pieniędzmi wydanymi, lecz zainwestowanymi. Zdobyta wiedza, odpowiednio wykorzystana, może przynieść ogromne korzyści.

Stawiamy przede wszystkim na rozwój, który działa na trzech płaszczyznach:

1. Rozwój własny, chęć doskonalenia i zdobywania nowych doświadczeń;
2. Rozwój wszystkich naszych klientów, osób, które nam zaufają i postanowią z naszym wsparciem zmieniać swoje nastawienie do życia i pracy oraz poszerzać swoje kwalifikacje;
3. Rozwój naszej firmy. Nie chcemy stać w miejscu, chcemy stale się rozwijać wyznaczając sobie coraz to nowsze cele.

Obecnie skupiamy się na stworzeniu największej bazy kursów online. Wizytówką każdego naszego produktu będzie rzetelna wiedza, doskonale wyważona oprawa graficzna oraz dbałość o szczegóły.